Team leader - partener Glovo

  • Valoris
  • București, România
  • 12/02/2020
Full time Customer Service Educatie si Training Entry Level Management Restaurante Cantine Fast-food

Descrierea jobului

Cerinte

Esti in cautarea unui job care iti pune la incercare cunostintele despre oameni, spiritul de competitie si dorinta de a face parte dintr-o companie in care eforturile tale sunt apreciate? Alatura-te echipei noastre si ai sansa unei cariere de succes!

Ne dorim sa ai:

- Minim 9 luni experienta in coordonarea unei echipe;

- Capacitate de organizare, planificare si control;

- Studii superioare finalizate;

- Cunostinte avansate de limba engleza;

- Abilitati pedagogice si de comunicare foarte bune;

- Sa iti poti organiza timpul asa incat la sfarsitul zilei sa pleci cu zambetul pe buze.

Responsabilitati / Realizari

Cum arata o zi la serviciu:

- Vei monitoriza activitatea zilnica a echipei si vei fi responsabil de atingerea obiectivelor cantitative si calitative specifice proiectelor;

- Vei sprijini echipa in atingerea indicatorilor proiectului prin: acordarea de suport echipei, preluare solicitarilor complexe;

- Te vei ocupa de actualizarea procedurilor de lucru, feedback-uri, coaching si training-uri pentru agentii noi/existenti;

- Vei gestiona relatia cu managerul de proiect si clientul extern prin intalniri punctuale, sedinte lunare si rapoarte;

- Vei planifica task-urile zilnice in functie de resursele disponibile si deadline-urile aferente fiecarei activitati;

- Te vei ocupa de evaluarea lunara a rezultatelor agentilor din subordine;

Vei gestiona echipa in sensul retentiei personalului, a incurajarii performantei si a creativitatii, implicare in dezvoltarea profesionala a agentilor din subordine;

- Vei previziona situatiile exceptionale in derularea activitatii pe baza unor analize logice si detaliate si vei propune solutii si actiuni pentru tratarea acestora.

Beneficii

- Echipa dinamica, in continua crestere;

- Abonament medical la Regina Maria;

- Posibilitatea de a comanda carti prin Bookster;

- Training-uri de start-up platite si traininguri ocazionale de dezvoltare profesionala;

- Alti 450 de colegi simpatici, concursuri interne, iesiri in oras si diverse activitati de echipa;

- Posibilitati reale de crestere profesionala in cadrul companiei.