Technical Support - Bitdefender

  • Valoris
  • Bucuresti, Bacau si Ramnicu Valcea
  • 12/02/2020
Full time Customer Service Entry Level IT Software Hardware

Descrierea jobului

Candidatul ideal

Ți-ai modat Minecraft-ul până a început să arate ca Skyrim? Mai mult decat atat, comunici cu usurinta cu oamenii si vorbesti engleza la nivel avansat? Transformă-ți pasiunea într-un job! Aplică pentru poziția de Suport Tehnic în proiectul Bitdefender și folosește-ți abilitățile pentru a începe o cariera în IT!

P.S : Iti poti lua si prietenii cu tine daca doriti sa faceti parte din aceeasi echipa.
Iar noi iti oferim un bonus consistent pentru fiecare recomandare :)

Ce rol te așteaptă în echipa Bitdefender ?

  • Gestionezi e-mail-urile din partea clientilor si rezolvi cu promptitudine diversele situatii pe care acestia le raporteaza;
  • Sa oferi suport tehnic (level 1) si comercial clientilor Bitdefender;
  • Pastrezi evidența interacțiunilor cu clienții si inregistrezi informatiile transmise de acestia;
  • Participi la sesiuni periodice de training care sa te ajute sa te dezvolti pe plan profesional si personal.

De ce beneficii te bucuri la Valoris?

  • Program de lucru flexibil full time, organizat in functie si de disponibilitatea ta. De exemplu avem 8 ture : 6:00-14:00/ 14:00-22:00/ 22:00-06:00 sau ture intermediare 16:00-00:00/ 17:00-01:00/ 18:00-02:00/ 20:00-04:00/ 21:00-05:00.
  • Salariu fix + tichete de masa + bonusuri lunare de performanta, ce vor creste progresiv odata cu experienta acumulata de tine in companie;
  • Posibilitati reale de promovare in cadrul companiei;
  • Oportunitatea de a acumula experienta in domeniul IT - Software;
  • O atmosfera relaxanta - concursuri, zile tematice si iesiri in echipa;