Operator Monitorizare Comenzi - partener Glovo

  • Valoris
  • București, România
  • 12/02/2020
Full time Customer Service Distributie si transporturi Entry Level Restaurante Cantine Fast-food

Descrierea jobului

Candidatul ideal

​Istetimea, ageritatea si initiativa te caracterizeaza? Perfect!
Hai sa ne cunoastem si sa povestim mai multe despre oportunitatea de a te alatura echipei noastre!

Ce ne dorim de la tine?

  • Bune ablilitati de comunicare;
  • Abilitati PC necesare pentru a opera cu aplicatiile noastre;
  • Initiativa si interes in ceea ce priveste dezvoltarea ta.

P.S : Iti poti lua si prietenii cu tine daca doriti sa faceti parte din aceeasi echipa.
Iar noi iti oferim un bonus consistent pentru fiecare recomandare :)

Care va fi rolul tau?

  • Vei initia apeluri telefonice si vei oferi suport clientilor/curierilor/partenerilor;
  • Vei monitoriza, valida si verifica comenzile din sistem;
  • Vei nota si actualiza in aplicatia interna informatiile obtinute.

Ce iti oferim?

  • Program flexibil in intervalul 8:00 AM – 02:00 AM;
  • Program L-D, 5 zile pe saptamane cu 2 zile libere, in ture: 08.00-16.00;16.00-24.00;18.00-02.00;
  • Se ofera spor pentru orele de noapte;
  • Se asigura transport in tura de seara.

Alte beneficii:

  • Abonament medical la Regina Maria;
  • Acces nelimitat la biblioteca Bookster;
  • Training-uri de start-up si traininguri de dezvoltare profesionala;
  • Colegi simpatici ( 500 la numar), concursuri interne, iesiri in oras si alte activitati de echipa;
  • Posibilitati reale de crestere profesionala in cadrul companiei.