OSPATARI CAMERISTE BUCATARI VASE CROAZIERA EUROPA - Interviuri Constanta

  • JOB4LIFE
  • CONSTANTA
  • 07/11/2019
Full time Hoteluri pensiuni hospitalitate

Descrierea jobului

Job4Life organizeaza o noua sesiune de recrutare impreuna cu angajatorii din strainatate pentru PERSONAL VASE CROAZIERA pe rauri/fluvii, in Europa.

Ai experienta in domeniul HoReCa (bucatarie, restaurant, bar, curatenie, etc.) si vorbesti limba germana sau engleza? Esti candidatul IDEAL!

Recrutam:

Bucatari

Ajutor bucatar

Ajutor bucatarie - spalat vase/curatat legume

Cameriste

Responsabil curatatorie - Laundry master

Ospatari restaurant

Ospatari Bar - Ajutor Barman

Instructori Fitness

Receptioner/a - vorbitori limba germana

Night watch - vorbitori limba germana

Masseurs

Oferta salariala: in functie de fiecare pozitie in parte.

Angajatorii ofera:

  • contract de munca pe perioada determinata
  • transport - masa - cazare - asigurate gratuit;
  • rotatie: 3 luni pe vas cu 2-3 saptamani concediu
  • asigurare medicala/sociala prin contract;
  • bonusuri, tips garantat, etc.

Fiecare candidat:

  • trebuie sa vorbeasca limba engleza sau germana - nivel conversational;
  • trebuie sa aiba experienta in domeniu min. 6 luni;

Job4Life oferta:

  • consiliere si indrumare profesionala din partea echipei chiar si in afara programului de lucru pe tot parcursul contractului.

NU se percep taxe • comisioane!

Pentru detalii suplimentare ne puteti contacta la:

✉ office@job4life.ro

☎ 0720 878 151 / 0775 327 496