Back Office in Italiano - Glovo

  • Valoris
  • Bucuresti si Bacau
  • 09/10/2019
Full time Customer Service Entry Level Telecomunicatii

Descrierea jobului

Candidatul ideal

Dacă ți-ar plăcea să socializezi cât e ziua de lungă și dacă vorbești fluent limba italiană, alătură-te echipei noastre de suport clienți!

Ce ne dorim de la tine?

  • Bune ablilitati de comunicare in limba italiana - comunicare scrisa in special;
  • Cunostinte PC pentru a te familiariza usor cu aplicatiile noastre, viteza de tastare;
  • Deschidere si interes in ceea ce priveste dezvoltarea ta;
  • Sa fii flexibil si sa te adaptezi usor.

Ce iti oferim?

  • Contract de munca incheiat pe perioada nederminata;
  • Tichete de masa si bonusuri de performanta pe langa salariul net fix;
  • Oportunitati reale de promovare;
  • Suport primit in cadrul unei echipe de profesionisti;
  • Training-uri de start-up platite si training-uri periodice de dezvoltare profesionala.

Program de lucru in ture - poti opta pentru norma de 6 sau 8 ore. In plus:
- pentru turele de noapte se ofera spor;
- pentru zilele de weekend lucrate se ofera liber in timpul saptamanii.

Care va fi rolul tau?

  • Vei beneficia de training platit pentru a invata procedurile si aplicatiile specifice activitatii;
  • Vei raspunde solicitarilor primite si vei oferi suport preponderent prin chat & e-mail, punctual telefonic (activitatea de back-office in proportie de 70%);
  • Vei nota si actualiza in aplicatiile interne informatiile obtinute;
  • Vei ajuta la implementarea celor mai bune practici de lucru si la dezvoltarea activitatii.