Consultant Vanzari

  • GENERAL BUSINESS SYSTEM SRL
  • București, România
  • 14/08/2019
Full time Customer Service

Descrierea jobului

Candidatul ideal

- Seriozitate, responsabilitate, implicare;
- Limba engleza.
- Cunostinte PC;
- Abilitati de comerciant;
- Experienta anterioara in vanzari reprezinta un plus.

Descrierea postului: - Promoveaza produsele brandului conform metodelor implementate de companie; - Se asigura in permanenta ca magazinul este aranjat conform metodelor de prezentare si comercializare implementate de companie; - Ofera consiliere eficienta clientilor; - Atrage si fidelizeaza clientii prin serviciile de buna calitate; - Receptioneaza articolele primite in magazin conform avizelor; - Raspunde de gestiunea comuna a marfurilor din magazin; - Raspunde de corectitudinea intocmirii tuturor actelor financiar-contabile din magazin: registru de casa, NIR, monetar, depunere numerar banca, etc. - Participa la inventare lunare si anuale in magazin - Intretine ordine si curatenia in magazin si depozit

Cerinte:

Studii finalizate .

Limba engleza nivel conversational.

Cunoasterea unui program de gestiune

Oferta:

Salariu fix + comision din vanzare

Locati disponibile : Bucuresti, Sibiu , Satu Mare.